Rezultatai

VIII-tasis Lietuvos jaunųjų radistų čempionatas

Protokolas, 2014-03-01

Asmeninis jaunučiai 14M

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Morta Naujokaitytė Šakiai 36,0 18,0 8,0 0,0 62,0
2 Miglė Šarpilo Šiauliai 20,0 14,0 12,5 9,6 56,1
3 Gabrielė Drešerytė Šakiai 10,0 6,0 6,5 8,3 30,8
4 Karolina Stravinskaitė Šakiai 12,0 8,0 2,0 5,5 27,5
5 Anastasija Šarpilo Šiauliai 4,0 6,0 8,5 3,4 21,9
6 Goda Misiulytė Šiauliai 2,0 8,0 0,0 5,9 15,9
7 Gabrielė Sankalaitė Šiauliai 4,0 6,0 4,0 1,3 15,3
8 Gabrielė Paknytė Šiauliai 10,0 0,0 3,5 0,6 14,1
9 Samanta Petrauskaitė Šiauliai 0,0 10,0 0,5 3,5 14,0
10 Alina Jarušaitė Šiauliai 0,0 0,0 2,0 2,1 4,1

Asmeninis jaunučiai 14V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Rolandas Volbikas Šiauliai 14,0 10,0 12,5 14,0 50,5
2 Mykolas Adomaitis Šakiai 16,0 16,0 10,5 3,2 45,7
3 Aurimas Kolosevičius Šiauliai 10,0 18,0 8,5 7,4 43,9
4 Jaunius Švirikas Bubių pagr. mokykla 22,0 10,0 6,0 3,3 41,3
5 Sigis Jovaišas Bazilionų vid. mokykla 6,0 2,0 11,5 14,4 33,9
6 Paulius Jocas Bubių pagr. mokykla 18,0 8,0 3,0 2,1 31,1
7 Aurimas Vaitiekus Šiauliai 0,0 4,0 11,5 7,3 22,8
8 Kostas Abromavičius Šakiai 4,0 2,0 12,0 4,3 22,3
9 Mantas Liaudanskas Bubių pagr. mokykla 8,0 2,0 8,5 1,5 20,0
10 Rokas Grigonis Kaunas 8,0 2,0 7,0 0,0 17,0
11 Ignas Dervaitis Šakiai 4,0 6,0 2,0 2,8 14,8
12 Airidas Zabaras Šiauliai 2,0 2,0 5,0 2,8 11,8
13 Lukas Jocas Bubių pagr. mokykla 2,0 4,0 2,0 2,5 10,5
14 Nedas Pranckus Šiauliai 0,0 0,0 0,0 7,0 7,0
15 Gustas Jankus Šiauliai 0,0 0,0 0,0 4,2 4,2
16 Aleksas Dervaitis Šakiai 0,0 0,0 0,5 1,4 1,9

Asmeninis jauniai 16M

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Aušrelė Gorytė Bazilionų vid. mokykla 0,0 4,0 9,5 9,7 23,2

Asmeninis jauniai 16V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Rokas Žemaitis Šakiai 12,0 2,0 9,5 13,7 37,2
2 Gytis Jovaišas Bazilionų vid. mokykla 10,0 8,0 5,0 7,2 30,2
3 Tadas Varnagiris Šakiai 4,0 10,0 4,0 10,5 28,5
4 Domantas Dapkus Šiauliai 0,0 0,0 7,0 12,3 19,3

Asmeninis jaunimas 18M

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Kamilė Petrauskaitė Šiauliai 8,0 6,0 12,5 4,2 30,7

Asmeninis jaunimas 18V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 CW RO Taškai
1 Povilas Šėporaitis Šiauliai 36,0 22,0 12,5 7,3 77,8
2 Marius Pavalkis Šakiai 20,0 8,0 7,5 11,3 46,8
3 Renaldas Girdvainis Kaunas 6,0 2,0 6,0 5,8 19,8
4 Tomas Pečionaitis Kaunas 0,0 2,0 0,5 5,2 7,7

Eterio stebėjimo rungties (SWL) prizininkai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda SWL 10 SWL 5 Taškai
1. Povilas Šėporaitis Šiauliai 36,0 22,0 58,0
2. Morta Naujokaitytė Šakiai 36,0 18,0 54,0
3. Miglė Šarpilo Šiauliai 20,0 14,0 34,0

Morzės kodo priemimo rungties (CW) prizininkai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda CW Taškai
1. Povilas Šėporaitis Šiauliai 12,5 12,5
2. Rolandas Volbikas Šiauliai 12,5 12,5
3. Miglė Šarpilo Šiauliai 12,5 12,5

Radijo orientacijos rungties (RO) prizininkai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Komanda RO Taškai
1. Nedas Mikalajūnas Bazilionų vid. mokykla 15,0 15,0
2. Sigis Jovaišas Bazilionų vid. mokykla 14,4 14,4
3. Rolandas Volbikas Šiauliai 14,0 14,0

Komandinis pogrupis

Eil. Nr. Komanda Taškai
1. Šiauliai 133,9
2. Šakiai 92,5
3. Bubių pagr. mokykla 72,4
4. Bazilionų vid. mokykla 64,1
5. Kaunas 36,8

 

Vyriausias čempionato teisėjas    Gintautas Šėporaitis

Vyr. teisėjas SWL rungtyje    Liudas Doras

Vyr. teisėjas CW rungtyje    Mindaugas Sidabras

Vyr. teisėjas RO rungtyje    Algis Dapkus