Rezultatai

Lietuvos jaunųjų radistų  čempionato

PROTOKOLAS

2017 m. gegužės 13 d.

JAUNUČIAI 14M

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                         SWL10    SWL5   CWp      RO     Iš viso

  1. Austėja Micevičiūtė Šiaulių m.  ŠJTC komanda      4,0           10,0     7,0      3,28     24,3
  2. Viltė Mickytė Šiaulių m.  ŠJTC komanda                 4,0             8,0     6,0      2,03     20,0
  3. Darija Dapkutė Šiaulių m.  ŠJTC komanda             4,0            4,0      2,5      4,11     14,6
  4. Paula Čerkasaitė Šiaulių m.  ŠJTC komanda           0,0            0,0      0,5      1,54      2,0

—————————————————————————————————————————–

JAUNUČIAI 14V

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                                     SWL10  SWL5   CWp    RO  Iš viso

  1. Aleksas Dervaitis           Šakių JKSC komanda                     14,0       2,0       3,0      4,85     23,9
  2. Adrijus Čepulis              Šiaulių m.  ŠJTC komanda              8,0       4,0       3,0       2,15     17,1
  3. Emilis Lašas                   Šiaulių m.  ŠJTC komanda             10,0       0,0       4,5      2,60     17,1
  4. Gricius Deimantas        Šakių JKSC komanda                       2,0       2,0       6,0       5,90     15,9
  5. Tadas Augustinas         Šiaulių m.  ŠJTC komanda               0,0       0,0       5,0       2,70      7,7
  6. Lukas Opulskis              Bubių pagr. mokyklos komanda    0,0       0,0       0,5        0,54      1,0

—————————————————————————————————————————–

JAUNIAI 16M

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                               SWL10  SWL5   CWp    RO  Iš viso

  1. Miglė Šarpilo                 Šiaulių m.  ŠJTC komanda     30,0       16,0       12,5     7,79     66,3
  2. Gabrielė Paknytė           Šiaulių m.  ŠJTC komanda      0,0          2,0        0,0     7,72      9,7

—————————————————————————————————————————–

JAUNIAI 16V

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                                     SWL10  SWL5   CWp    RO  Iš viso

  1. Mykolas Adomaitis         Šakių JKSC komanda                     14,0      14,0     10,5    7,09     45,6
  2. Benas Poškys                  Šiaulių m.  ŠJTC komanda              6,0      12,0      9,5     3,47     31,0
  3. Ignas Dervaitis                Šakių JKSC komanda                    16,0       4,0       2,5     2,60     25,1
  4. Paulius Jocas                  Bubių pagr. mokyklos komanda    6,0      10,0       5,5     0,94     22,4
  5. Kristupas Kalvaitis        Bubių pagr. mokyklos komanda     2,0       8,0       3,5     7,09     20,6
  6. Duknevičius Deividas    Šakių JKSC komanda                       4,0       6,0       4,0     6,10     20,1
  7. Lukas Jocas                    Bubių pagr. mokyklos komanda     4,0       0,0       1,5     4,88     10,4

—————————————————————————————————————————–

JAUNIMAS 18M

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                             SWL10  SWL5   CWp    RO      Iš viso

  1. Drešerytė Gabrielė         Šakių JKSC komanda           20,0       22,0      7,0       4,82     53,8

—————————————————————————————————————————–

JAUNIMAS 18V

—————————————————————————————————————————–

  Nr. Vardas, pavardė          Komanda                                     SWL10  SWL5   CWp    RO  Iš viso

  1. Rolandas Volbikas          Šiaulių m.  ŠJTC komanda            16,0     14,0      12,5    15,00    57,5
  2. Edvinas Opulskis            Bubių pagr. mokyklos komanda 16,0      10,0        1,0     3,91     30,9
  3. Kostas Abromavičius     Šakių JKSC komanda                     12,0       2,0       12,5    1,38     27,9
  4. Aurimas Kolosevičius    Šiaulių m.  ŠJTC komanda             10,0       2,0         8,5    4,87     25,4

—————————————————————————————————————————–

RADIJO STEBĖJIMO RUNGTIES PRIZININKAI

—————————————————————————————————————————–

Vieta      Vardas, pavardė                Komanda                          Pogr.        SWL10     SWL5     Tšk.

  1.       Miglė Šarpilo                     Šiaulių m.  ŠJTC komanda     16M        30,00        16,00    46,0
  2.       Drešerytė Gabrielė           Šakių JKSC komanda              18M        20,00        22,00    42,0
  3.       Rolandas Volbikas            Šiaulių m.  ŠJTC komanda     18V          16,00        14,00    30,0

—————————————————————————————————————————–

MORZĖS KODO PRIĖMIMO RUNGTIES PRIZININKAI

—————————————————————————————————————————–

Vieta            Dalyvis                       Komanda                             Pogrupis              Tšk.

  1.          Miglė Šarpilo                 Šiaulių m.  ŠJTC komanda     16M                   12,5
  2.          Rolandas Volbikas         Šiaulių m.  ŠJTC komanda     18V                    12,5
  3.          Kostas Abromavičius    Šakių JKSC komanda               18V                   12,5

—————————————————————————————————————————–

RADIJO ORIENTACIJOS RUNGTIES PRIZININKAI

—————————————————————————————————————————–

Vieta        Dalyvis                     Komanda                            Pogrupis                  Tšk.

  1. Rolandas Volbikas           Šiaulių m.  ŠJTC komanda     18V                       15,00
  2. Miglė Šarpilo                   Šiaulių m.  ŠJTC komanda     16M                      7,79
  3. Gabrielė Paknytė             Šiaulių m.  ŠJTC komanda     16M                      7,72

—————————————————————————————————————————–

KOMANDŲ ĮSKAITA

—————————————————————————————————————————–

Vieta             Komanda                                                 Taškai

  1. Šiaulių m.  ŠJTC komanda                                       123,8
  2. Šakių JKSC komanda                                                 99,4
  3. Bubių pagr. mokyklos komanda                              53,3

—————————————————————————————————————————–

Vyriausias čempionato teisėjas               ____________ Gintautas, LY2GV

Vyr. teisėjas SWL rungtyje                       ____________ Andrėjus, LY2HQ

Vyr. teisėjas CW rungtyje                        ____________ Mindaugas, LY2VO

Vyr. teisėjas RO rungtyje                         ____________ Algis, LY2CD

—————————————————————————————————————————–

LRMD  Šiaulių RK “Vytis”                    JRCh v. 1.1  LY2GV & LY2CG © 2015